صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 384798
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 در این هفته عطر شهدای راه آزادی میهن اسلامی به مشام رسید و یاد پرواز انقلاب در 12 بهمن 57 دل ها را به ایام پر خاطره روزهای پیروزی و بازگشت آن رهبر سفر کرده به میهن اسلامی برد که با آمدنش وحدت و یکدلی را به میان ملت به ارمغان آورد. این روزها خاطره ها یادآور مشت های گره کرده و دستهای بهم پیوسته ایست که از سر شور و شعور به سوی آمریکای جهانخوار و رژیم مزدوری نشانه رفت که لقب ژاندارمی منطقه را یدک می کشید. ایام پر رمز و راز دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور لحظه هایی است که همه مردم دست در دست هم و با هدفی واحد همچون سیلی خروشان به خیابانها سرازیر شدند و هم نفس با هم یکصدا شعار « استقلال ـ آزادی ـ جمهوری اسلامی » را فریاد کردند.
سی و دو سال پیش در چنین ایامی سرانجام با آمدن آن یار سفر کرده به آغوش میهن مردم ایران توفنده و خروشنده در 10 روز معجزه آسا تاریخ 2500 سال حکومت استبدادی را درهم پیچیدند و دوره جدیدی را در تاریخ این مرز و بوم گشودند به طوری که دنیا را به تحیر وا داشته و الگویی برای ملتهای آزاده جهان شدند. آنچه در آن روزها رمز پیروزی ملت ایران بود همدلی و همنوایی عمومی بود که هر کس از هر قوم و قبیله و از هر مرام و اندیشه ای و با هر گویشی همه و همه یکنوا و یکصدا شعار همبستگی ملی و اطاعت از رهبری را سرداده و بدون هیچگونه خط کشی و جناح بندی در زیر چتر انقلاب به میدان آمده و حق جویی و دشمن ستیزی را به نمایش گذاشتند.
در آن روزها چیزی جز محبت دوستی رفاقت صداقت و یکرنگی دیده نمی شد و دستها جز برای یاری هم و مشت شدن در مقابل دشمن حرکت نمی کرد. قهرها به آشتی ملی تبدیل شده و انصاف جایگزین بی مهری گشته بود. همه رنگ ایمان به خود گرفته و فتنه گری و نفاق و نقار از میان جامعه رخت بربسته بود. همه به معنای واقعی « انقلابی بودن » را با گوشت و استخوان خود تجربه می کردند و به همین دلیل هیچ چیز نتوانست در مقابل این موج توفنده مقابله کند و همه دشمنان در مقابل وحدت و صمیمیت مردم فرو ریختند.
از آن روزها فاصله چندانی نگرفته ایم ولی گویا بعضی ها آن نعمت های رحمانی و یکرنگیهای آسمانی را فراموش کرده و از یاد برده اند که انقلابی ماندن ما به احیای همان خصلت ها و روحیه های ایثارگرانه و همدلی های برادرانه است . امروز نیز که در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی قرار داریم باید همه اختلافاتی که در ماههای اخیر دشمنان انقلاب متوجه این سرزمین کرده اند را به خودشان باز گردانیم و همه با هم یکدل و یکزبان مشت ها را به سوی دشمن واحد نشانه بگیریم . از همین رو در روز 22 بهمن امسال نیز ملت ایران با همبستگی خود بار دیگر روزهای پیروزی انقلاب را زنده کرده و بر دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب پافشاری نموده و به جهانیان اعلام خواهد کرد که به سر استقلال و آزادگی خود هرگز معامله نخواهد کرد و در برابر زیاده خواهی غربی ها کوتاه نمی آید.

دسته ها : سیاسی
X